Eerste veiling items zijn bekend - er kan al geboden worden!

Gala 25 jarig jubileum. Verkaart Development Team zet zich al 25 jaar in voor een duurzame toekomst voor kansarme weesmeisjes in Kenia. Omdat wij dit jubileum niet ongemerkt voorbij laten gaan, organiseren wij een benefietgala in sociëteit de Witte - Den Haag op 13 mei 2017.

U kunt al een kijkje nemen via marktplaats op de reeds bekende veiling items.

Ook kunt u alvast een bod uitbrengen! De volledige opbrengst komt ten goede aan onze projecten.

Verblijf in Kenia

Een week geheel verzorgd in ons vaste gastvrije hotel met vlucht voor 2 personen, aan de Keniaanse kust op kleine afstand van al onze projecten.

Bieden kunt u via: ttp://link.marktplaats.nl/m1150237326

Welpje

Haar voorliefde voor dieren en haar aangeboren creatieve talent weet Astrid Tax om te zetten in prachtige tekeningen.
Speciaal voor onze veiling heeft zij dit Keniaanse welpje voor ons op papier gezet. https://www.astridtax.com

Bieden kunt u via:  http://link.marktplaats.nl/m1150211955

Sculptuur van nijlpaard

Teenslippers worden door de zeestroming meegevoerd naar de Keniaanse kust en komen op het strand terecht.
Vervolgens worden de teenslippers tot grote blokken gelijmd waaruit ambachtslieden de mooiste beelden houwen.
Beschikbaar gesteld door de importeur Nic & Mic.

Bieden kunt u via: http://link.marktplaats.nl/m1150204262

Een dag zeezeilen met zeiljacht de Modesty voor 6 tot 8 personen.

Wat is er mooier dan een dag zeezeilen met familie ,vrienden of zakenrelaties op dit prachtige zeiljacht met als thuishaven Scheveningen.

Bieden kunt u via: http://link.marktplaats.nl/m1150210862

Interieuradvies

Een interieuradvies van de bekende binnenhuisarchitect Karel van 't Wout.
Kijk eens op internet naar de ontwerpen van Karel onder,projecten van Studio 't Wout om te zien, hoe met zijn advies uw huis een metamorfose kan ondergaan. http://www.studiovantwout.nl/

Houdt u van fietsen?

Biedt dan mee op een workshop van oud profwielrenner Maarten Tjalinghii.

The Penthouse - Sleep & Dine Experiance

Spend the night in one of our large apartments on the top floors of The Hague Tower and enjoy a luxury 4-course Penthouse Selections Menu at the restaurant, including a glass of Champagne, a bottle of House Wine during dinnre, Water, Coffee & Tea, Sweets.

The full experiance!

Valid for 2 guests.
Private parking is included.

Niven - Diner voor twee

Geheel verzorgd diner voor 2 personen bij toprestaurant Niven.

Op maat gemaakt OGER RED maatjasje

Aangeboden door herenmodezaak Oger Rotterdam.
Op maat gemaakt colbert en overhemd.

Neem de regie in eigen handen met het maatwerkprogramma van OGER.
Tijdens de passessie neemt de maatwerkspecialist uw maten en maakt u keuze uit de uitgebreide range van stoffen en voeringen. U kiest uit verschillende knopen en designpties voor een geheel eigen afwerking.
Vervolgens wordt uw jasje binnen 6 weken in het atelier vervaardigd.

Meld u aan voor de VDT nieuwsbrief!